O nás

Mateřská škola Dymokury okres Nymburk – příspěvková organizace ,  zřizovatel – Obec Dymokury,  IČO 70 99 36 70

DO TÉTO MŠ JSOU DĚTI PŘIJÍMÁNY ZÁPISEM VYHLÁŠENÝM NA JEDEN DEN V OBDOBÍ MEZI 2. a 16.5.

Mateřská škola je umístěna ve staré budově, která prodělala mnoho změn. V současné době je zde nová, hezky vybavená šatna, prostorná herna, výdejna jídla, další herna – učebna z prostor stálé ložnice, umývárna, WC, ředitelna a sklad z bývalé šatny. Budova je vytápěna akumulačními kamny. K odpočinku dětí využíváme molitanové matrace  rozkládané v prostoru herny. Zahrada je oplocená, vybavena novými herními prvky. Na zadní části zahrady byl vybudován zastřešený prostor pro odkládání kol. MŠ má jen přízemí a lze ji považovat za budovu s bezbariérovým přístupem.

Mateřská škola je v současnosti školou dvoutřídní – třída Pejsků (starší děti a předškolní) a třída Koťátek (mladší). Počty dětí jednotlivých věkových skupin se odvíjejí od volných míst v daném školním roce. Kapacita školy je maximálně 32 dětí pro dvě třídy.

sam_3297šatna 2015-8 (4)SAM_1927

Provozní pracovnice – dovoz a výdej jídla/úklid : Lenka Bubeníková